LabStand Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Małgorzata Bebejewska

Firma LabStand jest akredytowanym laboratorium wzorcującym (Certyfikat akredytacji Polskiego Centrum Akredytacji na międzynarodową normę PN-EN ISO/IEC 17025 uznawany w kraju i na świecie).

Zajmujemy się wzorcowaniem (kalibracją) przyrządów pomiarowych oraz wytwarzaniem materiałów odniesienia w dziedzinie nauk fizykochemicznych.

Laborant

Miejsce pracy: Poznań

 Podstawowe obowiązki

  • wykonywanie wzorcowań zgodnie z obowiązującymi normami, procedurami
  • prowadzenie dokumentacji wg. obowiązujących procedur
  • wdrażanie nowych projektów dotyczących wzorcowania urządzeń i wytwarzania materiałów odniesienia

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane elektronika-elektryka, mechanika , fizyka, chemia lub kierunek pokrewny
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w laboratorium
  • staranność, dokładność, samodzielność
  • znajomość zasad pracy w laboratorium z wdrożonym systemem zarządzania jakością
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat. B – będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • dobre warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LabStand Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Małgorzata Bebejewska, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez LabStand Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Małgorzata Bebejewska danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Laboratorium wzorcujące akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji, sygnatariusza porozumień EA MLA i ILAC MRA dotyczących wzajemnego uznawania świadectw wzorcowania. Nr akredytacji AP 021. Nasze usługi wykonywane są przez Laboratorium Wzorujące Akredytowane spełniające wymagania normy PN-EN ISO/EC 17025.

Nasze certyfikaty

Dane kontaktowe

LabStand
Ul. Grunwaldzka 114
60-308 Poznań, POLSKA

Tel. +48 61 662 00 99
Tel. +48 61 867 28 47
Fax: +48 61 662 02 61

Liczydełko alkoholowe

Sprawdź, ile możesz bezpiecznie wypić ;-)

Przejdź do strony

liczydelko