Oferujemy Państwu Materiały odniesienia oraz wzorcowanie (kalibrację) przyrządów pomiarowych.

 

Monitoring temperatury i wilgotności w aptece

  • wzorcowanie systemów do monitorowania temperatury i wilgotności w aptece
  • świadectwo wzorcowania wydane przez akredytowane laboratorium wzorcujące
  • zgodność z wymaganiami rozporządzenia ministra zdrowia z dnia 11.04.2023 w sprawie podstawowych warunków prowadzenia apteki
  • zapraszamy do kontaktu biuro@labstand.com.pl

 

 NOWOŚĆ!

Rysunek1.PNG

Wzorcujemy barometry, ciśnieniomierze elektroniczne, sprężynowe.

 

Tlenomierz midi       
Wzorcujemy tlenomierze.

Posiadamy szeroką ofertę alkomatów standardowych i profesjonalnych oraz dowodowych.

Od 2000 roku posiadamy Certyfikat Akredytacji Laboratorium Wzorcującego potwierdzający spełnienie wymagań normy ISO 17025.

Od 2019 roku posiadamy Certyfikat Akredytacji Producenta Meteriałów Odniesienia potwierdzający spełnienie wymagań normy ISO 17034.

Nasza oferta

Akredytowane laboratorium wzorcujące

Nasze usługi kierujemy do pracowników naukowych i laboratoryjnych, których praca polega na przeprowadzaniu badań związanych np. z żywnością, wodą, powietrzem oraz wieloma aspektami dotyczącymi chemii i mikrobiologii. Zachęcamy, do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez akredytowane laboratorium wzorcujące LabStand. Zajmujemy się wzorcowaniem przyrządów, np. alkomatów i termometrów, termohigometrów czy wiskozymetrów szklanych, kapilarnych, rotacyjnych i wielu innych.

Wśród zalet, jakie wynikają z wybrania naszych usług, można bez wątpienia wymienić między innymi dokładność wykonywanych usług oraz wydawanie świadectw wzorcowania ze znakiem jednostki akredytującej PCA oraz międzynarodowej ILAC/MRA. Wybierając akredytowane laboratoria wzorcujące, warto zwrócić uwagę na zakresy akredytacji oraz niepewność pomiaru.

Wiele z usług, jakie są oferowane przez nasze laboratorium, ukierowane są na specjalistyczne przyrządy, które powinny wykazywać się wysoką precyzją. Gwarantujemy, że każde wzorcowanie wiskozymetrów, piknometrów, pehametrów czy innych urządzeń pomiarowych zostanie wykonane zgodnie z normami miedzynarodowymi i standardami obowiązującymi w kraju i na świecie. Kolejnym aspektem naszej działalności jest produkcja certyfikowanych materiałów odniesienia. LabStand jest kompetentnym i akredytowanym producentem CRM. Certyfikowane materiały odniesienia, są wykorzystywane np. podczas kalibrowania i sprawdzania urządzeń pomiarowych w różnych laboratoriach badawczych.

Wybierając ofertę akredytowanego laboratorium wzorcującego LabStand, stawiają Państwo na wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm. Możemy poszczycić się doskonałymi opiniami, które stanowią najlepsze potwierdzenie, że jesteśmy godni zaufania. Zachęcamy do kontaktu i wzorcowań przyrządów pomiarowych, takich jak np. wiskozymetry. Precyzyjne pomiary to pierwszy krok do efektywnej pracy w każdym laboratorium. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Laboratorium wzorcujące akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji, sygnatariusza porozumień EA MLA i ILAC MRA dotyczących wzajemnego uznawania świadectw wzorcowania. Nr akredytacji AP 021.
Spełniamy wymagania normy PN-EN ISO/EC 17025:2018

 Nasze certyfikaty                          

 

Producent materiałów odniesienia akredytowany przez Polskie Centrum Akredytacji. Nr akredytacji RM 002.
Spełniamy wymagania normy PN-EN ISO 17034:2017

                                                                         RM002   

Oferta

wzorce

Materiały odniesienia

Więcej
Wzorcowanie

Wzorcowanie przyrządów pomiarowych

Więcej
Alkomaty

Alkomaty - Analizatory wydechu

Zostaliśmy przedstawicielem firmy ACS: czołowego producenta alkotestów na świecie

Więcej

Wyróżnienia

Nasze Laboratorium zostało laureatem konkursu "Kryształowa Kolba 2014", organizowanym przez dwumiesięcznik LAB na Sympozjum POLLAB.

Pozostań w kontakcie

Uzupełnij
Podaj prawidłowy adres
Uzupełnij
Nieprawidłowe dane

Dane kontaktowe

LabStand Spółka z o.o.
Ul. Grunwaldzka 114
60-308 Poznań, POLSKA

Tel. +48 61 662 00 99
Tel. +48 61 867 28 47
Fax: +48 61 662 02 61

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczydełko alkoholowe

Sprawdź, ile możesz bezpiecznie wypić ;-)

Przejdź do strony

 

liczydelko

© Akredytowane laboratorium wzorcujące - wzorcowanie wiskometrów - LabStand. 2024